FOTOGRAFIA

Purple Rain

Muszę się pochwalić! Po raz kolejny byłam częścią Miss-bandy przy konkursie Miss Ziemi Łódzkiej! W tym roku odłożyłam aparat na bok i przejęłam tytuł “szefowca backstage’u”. W tym roku również po raz pierwszy miałam niesamowitą przyjemność wybrać Miss Foto Ziemi Łódzkiej, swoją własną Miss, która – poza dodatkowym tytułem, szarfą i diademem – otrzyma sesję zdjęciową w moim wykonaniu. No i wybrałam!

Wybór był trudny. Siedemnaście dziewczyn i każda inna. Tak naprawdę mogłam wybrać numerek z zamkniętymi oczami i byłabym zadowolona. Ale postanowiliśmy to rozwiązać inaczej. Podczas tygodniowego zgrupowania przed Galą razem ze wszystkimi finalistkami zrobiłyśmy małą sesję zdjęciową, dzięki której mogłam sprawdzić z kim pracuje mi się najlepiej. Często jest tak, że te ładniejsze osoby się stresują i ciężko jest złapać wspólny język, więc nie zawsze kryterium urody jest najważniejsze przy sesjach zdjęciowych. Miałam to szczęście, że osoba, którą finalnie wybrałam, jest nie tylko śliczna, ale również otwarta i niesamowicie sympatyczna, dzięki czemu spędziłyśmy razem świetny dzień!

Poznajcie Emilkę – moją Miss Foto Ziemi Łódzkiej 2016! 

Purple Rain

model: Emilia Turniak | Miss Foto Ziemi Łódzkiej 2016
makeup&hair: Beata Bimca
clothes: OVS Polska
photography: Fiorka


Miss Foto Emilka 3zm 4zm 2azm 6zm 5zm

You Might Also Like

  • Jakie piękne zdjęcia! Nie mogę się napatrzeć na Twoje prace! ;)

  • gratulacje :) piękne zdjecia :)

  • Wspaniała sesja! Poza tym ten krajobraz od razu podbił moje serce :)

  • tak, te purpurowe klimaty mają sporo magii i przyjemności. Generalnie takie delikatne kolory są pożądane w tego typu sesjach

  • Oliwia

    Bardzo ładna dziewczyna! i przepiękne zdjęcia!
    Fiorka jesteś najlepsza! <3