MENU
INSTAGRAM

Darmowe instaikony w 7 kolorach

Nowy Rok – nowa ja nowe ikony do relacji wyróżnionych na Instagramie! Masz ochotę na małe zmiany? Z przyjemnością w tym pomogę! To między innymi właśnie spójność i estetyka profilu sprawiają, że nowi odwiedzający chętniej zostają naszymi obserwatorami. Poza dobrze dopasowanymi zdjęciami, warto zadbać o wyróżnione relacje, które rzucają nam się w oczy jako pierwsze podczas przeglądania konta.

Dziś przychodzę z ogromną bazą gotowych okładek highlights cover do pobrania. Przygotowałam ponad 200 ikonek z różnych kategorii. Dostępne są w 7 wersjach kolorystycznych: żółtej, jasnej różowej, ciemniejszej różowej, niebieskiej, zielonej, jasnej szarej i grafitowej. Kolory zostały dobrane tak, by można było je ze sobą mieszać i by nadal wyglądały spójnie. Instaikony stworzone są do użytku niekomercyjnego.

Będzie mi niesamowicie miło, gdy po użyciu przygotowanych przeze mnie InstaIkon w swoich relacjach wyróżnionych oznaczycie moje konto (@fiorka) na InstaStory, bym mogła zajrzeć na Wasze profile i zobaczyć, jak się prezentują!

Udało Ci się znaleźć coś dla siebie?

Jak dodać ikony do relacji wyróżnionych?

Krok 1
Wejdź w zapisaną dowolną relację wyróżnioną. Kliknij w trzy kropeczki w prawym dolnym rogu, a następnie w Edytuj wyróżnioną relację.
Krok 2
Po otworzeniu menu edycji relacji, kliknij w Edytuj zdjęcie w tle pod aktualną miniaturką na górnej części ekranu.
Krok 3
Klikając ikonkę obrazka, przenosimy się do folderu ze zdjęciami w telefonie, gdzie powinniśmy wcześniej zapisać nasze ikonki.
Krok 4
Wybieramy obrazek z nową instaikonką, rozciągając palcami dostosowujemy jej wielkość i gotowe!

EDIT: Dziękuję za wszystkie oznaczenia! Ich ilość przeszła moje najśmielsze oczekiwania!

3 komentarze

 • Milejdi
  10 stycznia 2020 at 23:52

  Fajna sprawa!
  Ściągam szare

  Reply
  • Fiorka
   11 stycznia 2020 at 20:00

   Bardzo mi miło! <3

   Reply
 • Monia
  28 lipca 2020 at 12:40

  Piękne,czy mogłaby Pani dorobić jeszcze na różowym i niebieskim tle wieszak? Tylko takiego by mi brakowało, a tak to perfekcyjnie.

  Reply

Zostaw odpowiedź