KULTURA

Profile na Instagramie warte śledzenia #2

instagram profile

Z racji tego, że jestem wielką fanką Instagrama, który zabija mnóstwo mojego czasu (oj niedobry, niedobry!), postanowiłam przygotować dla Ciebie drugą część profili wartych śledzenia. Profili, które sprawiają, że potrafię parę godzin dziennie klikać we wszystkie zdjęcia z zachwytem. Jako miłośniczka ładnych zdjęć, zwracam szczególną uwagę na kadry, światło, kolorystykę, obróbkę i sam pomysł. Po cichu marzę, by w przyszłości robić chociaż w połowie tak świetne zdjęcia jak te oglądane przeze mnie. Nawet mój telefon posiada oddzielny album, w którym zapisuję sobie te najlepsze, by kiedyś móc do nich wrócić i zachwycać się dalej. Pierwszą część takich profili możecie znaleźć, klikając w uśmieszek :)

instagram muastars

@muastars

Ostatnio mój numer 1, jeśli chodzi o inspiracje z obróbką i makijażem. Czasem aż ciężko mi uwierzyć, że ludzie mają taki talent! Gdyby od samego oglądania talent przechodził na drugą osobę to byłabym mistrzem! I naprawdę miałam problem, by wybrać trzy najlepsze zdjęcia :)

instagram stevenchee

@stevenchee

jeden z moich ulubionych zagranicznych fotografów. Jego prace obserwuję już od jakiegoś czasu i przyznaję, że nie ma zdjęcia, którym bym się nie zachwycała. Kolory, światło! Wszystko mega! Idealny profil do inspirowania się przed każdą sesją.

juliatrotti instagram

@juliatrotti

Kolejny fotograf ze świetnymi pracami. Mam słabość do takich kobiecych ujęć. Najbardziej podoba mi się w tych zdjęciach to, że wyglądają, jakby były zrobione z przypadku. Nie wszystkie stylizacje są dopracowane, ale nie przeszkadza to w niczym. Oczywiście nie wszystkie zdjęcia mi się podobają, ale jest mnóstwo perełek, które chętnie zamieściłabym w swoim portfolio, choćby te trzy wyżej :)

sofiesund instagram

@sofiesund

Naprawdę zdolna bestia z Norwegii. Profil w mroczniejszym i zimniejszym klimacie, totalnie nie w moim stylu, ale zachwyca, prawda?

alexstrohl instagram

@alexstrohl

Moje nowe odkrycie! Mimo tego, że sama zajmuję się raczej fotografią modową i portretową, z przyjemnością oglądam zdjęcia krajobrazów i takich magicznych miejsc. Facet jest mistrzem w tym, co robi. Zresztą zobaczcie sami!

instagram tlnique

@tlinique

Instagram, na którym króluje biel i minimalizm, a do takich mam słabość. Piękne flatlay’ie i wspomnienia z podróży. Właścicielka profilu prowadzi również bloga: www.tlnique.com

tonimahfud instagram

@tonimahfud

Nawet nie wiem, co napisać. Model, którego chętnie porwałabym na sesję i artysta z mega talentem. Na jego profil trafiłam przypadkowo i od razu przejrzałam całą tablicę :) Myślę, że może być inspiracją dla wielu osób!

Hej! Teraz Twoja kolej! Poleć mi jakieś fajne profile! :)

You Might Also Like

14 komentarzy

 • Odpowiedz
  Emilia Mańk fotografia
  26 listopada 2015 at 16:46

  A swój można? Też jest fajny :D

 • Odpowiedz
  Izabella Paluszkiewicz
  26 listopada 2015 at 22:57

  Zapraszam również na mój fajny instagram @izabellaphotography :)

 • Odpowiedz
  Southgirl
  26 listopada 2015 at 23:56

  Nie znam zadnego z tych profili, ale zajrze, pozdrawiam i dzieki za odwiedziny :)

 • Odpowiedz
  Aneta Szwagulińska
  28 listopada 2015 at 10:09

  Ja generalnie zakochalam się w instagramie. Sama zaczęłam się uczyć fotografii. Polecam wyzwania od „Jest Rudo” Instagrama też ma https://www.instagram.com/jestrudo/ oraz fenomenalną niebałaganke :) https://www.instagram.com/niebalaganka/ Są genialne :) No i zapraszam do siebie na instagram… Uczę się dopiero fotografii zaopatrzyłam się w sprzęt i czas do pracy :) https://www.instagram.com/motywatorkaa/

 • Odpowiedz
  Magda Grzybowska
  28 listopada 2015 at 11:15

  Czekam tylko na nowy telefon, żeby móc w pełni odkryć Insta!

 • Odpowiedz
  It's Dahlia
  29 listopada 2015 at 11:54

  Ja zwykle wchodzę w nowości i tam czasem trafią się zupełnie przypadkowo jakieś warte uwagi profile :) Wchodzę na Instagram na chwilę, a przepadam na długi czas zachwycając się większością z nich :)

 • Odpowiedz
  Zorganizowani
  7 grudnia 2015 at 21:58

  Chyba muszę się wreszcie przekonać do Instagrama :)
  Kinga

 • Odpowiedz
  AnnaKarolina
  7 grudnia 2015 at 22:15

  Ja chyba jestem z nieco innej epoki ;) dopiero w tym roku przekonałam się do facebook’a, do instagram’a jeszcze nie… ;) Niestety przyznam też, że te wybrane tutaj zdjęcia mnie nie przekonują, rozumiem jednak, że mogą się podobać. Polecam też czasami pooglądać stare zdjęcia sprzed cyfryzacji ;) One miały styl,klasę i magię, której tym zdjęciom brak. A jak sobie jeszcze człowiek uświadomi, że kiedyś fotograf nie miał podglądu na to co robi ani wielu szans na poprawienie niuansów, to prace dawnych fotografów zachwycają podwójnie. W dzisiejszych czasach próżno szukać takich artystów.

 • Odpowiedz
  Dotee
  9 grudnia 2015 at 20:22

  Podoba mi się Sofie Sund – urzekający klimat i piękna dziewczyna :) A co polecam? Murad Osmann @muradosmann – niesamowite podróżnicze zdjęcia z pomysłowym wspólnym motywem :) No i swój profil też polecam, @witajslonce :)

 • Odpowiedz
  Zastrzyk inspiracji
  29 grudnia 2015 at 15:28

  O niektóre naprawdę są genialne! Dzięki za inspiracje :) i zapraszam na mój profil paduszynska.k :)

 • Leave a Reply